Якісні
металопластикові вікна

для Вас


Замовити вікна за програмою «єВідновлення»

 

Компанія ”Вікна плюс” долучається до державної програми ”єВідновлення”, яка має на меті надання фінансової допомоги для відновлення пошкодженого житла. Ця програма спрямована на тих, чиє житло зазнало пошкоджень унаслідок бойових дій та потребує відновлення, включаючи ремонт квартир, приватних будинків та інших житлових приміщень. Ми допоможемо відновити вікна та двері, замінити склопакети, виконати ремонт вікон, у випадку, якщо ваше житло постраждало від наслідків війни .

 

Чому купують у нас

Ми багато років офіційно працюємо на ринку з продажу та виконання монтажу металопластикових конструкцій і вхідних металевих дверей. За цей час ми напрацювали величезний досвід. Співпрацюючи безпосередньо з виробниками вікон і дверей, ми пропонуємо вам найвигідніші ціни. А також виконуємо замір, доставку і демонтаж старих конструкцій безкоштовно.

icon1
14 років на ринку.
icon2
Якісний
монтаж
icon3
Оптимальні
ціни
icon4
Замір, доставка, демонтаж < br>БЕЗКОШТОВНО
У нас для вас за вигідними цінами:

Важливою умовою створення комфортного мікроклімату в житловому приміщенні є установка металопластикових вікон, тому до їх вибору потрібно підходити уважно і серйозно. Наші фахівці готові детально проконсультувати і підібрати найкраще рішення для Вас. А також провести демонтаж старих вікон і виконати якісний монтаж нових.

Погляньте на світ крізь нові вікна.

anyconv.com pic2
Вхідні двері

Надійна вхідні двері-це запорука безпеки в будинку і збереження майна.
Безумовним лідером серед всіх доступних на ринку варіантів є металеві вхідні двері. Наші двері гарантують захист будинку, а їх дизайн свідчить про гарний смак його власників.

Ми пропонуємо вам широкий вибір вхідних металевих дверей в наявності і під замовлення.

Балкони під ключ

Балкон під ключ – це комплексна послуга, пов’язана з повним його благоустроєм. Це цілий комплекс робіт, які проводяться без участі замовника: майстри самі закуповують матеріал, проводять ремонтні роботи і вивозять сміття. Вам не доведеться нічого доробляти або переробляти, Ви отримаєте балкон або лоджію повністю готові до подальшого використання.

Ми пропонуємо скористатися нашою послугою «Балкон під ключ»

anyconv.com pic3

Бажаєте встановити красиві і надійні вікна?
Тоді сміливо викликайте наших замірників, вони точно розрахують розміри і підберуть необхідну Вам модель і комплектацію БЕЗКОШТОВНО.

 
Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Ваші дані не будуть передані третім особам
Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Ваші дані не будуть передані третім особам
Заполните форму ниже и мы свяжемся с Вами в ближайшее время
Ваши данные не будут переданы третьим лицам