Про нас

Компанія “Вікна плюс” працює вже більше пʼятнадцяти років в сфері продажів і установки металопластикових конструкцій, жалюзі і вхідних металевих дверей, чим і пишається! Ми ведемо співпрацю з виробниками, які пропонують тільки якісну продукцію, забезпечуючи довговічність всім виробам. Вся наша продукція має сертифікати.

За цей час колектив команди виконав тисячі замовлень, як прості, так і незвичайних конструктивних рішень.

Виконання будь-якого замовлення клієнта грунтується, перш за все, на діалозі. Фахівці нашої компанії ведучи діалог з клієнтом, не тільки вникають в суть його ідеї і вимог, але і здатні підказати оптимальні в кожному конкретному випадку рішення, адже, безсумнівно, ми маємо більший професійний досвід в цій сфері. Часто саме наш досвід в комбінації з високою майстерністю народжує настільки оригінальні і красиві ідеї, що ви залишитеся задоволені їх естетикою і вишуканістю.

Сертифікат

Всі двері виробника мають ряд відповідних сертифікатів якості, що відповідають державним стандартам, а також міжнародному стандарту ISO 9001:2015 і відповідність всім санітарно-гігієнічним вимогам України.

Всі вікна виробників мають ряд відповідних сертифікатів, що відповідають державним і міжнародним стандартам якості, що забезпечує довгу і надійної їх використання.

Бажаєте встановити красиві і надійні вікна?
Тоді сміливо викликайте наших замірників, вони точно розрахують розміри і підберуть необхідну Вам модель і комплектацію БЕЗКОШТОВНО.

 
Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Ваші дані не будуть передані третім особам
Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Ваші дані не будуть передані третім особам
Заполните форму ниже и мы свяжемся с Вами в ближайшее время
Ваши данные не будут переданы третьим лицам